Oficjalne otwarcie ulicy imienia Ayrtona Senny

> <
Photo

image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177 image177

14.09.2015

Stefan Romecki został zaproszony przez Pana Jerzego Mazura, legendę polskiego sportu samochodowego do Wałbrzycha gdzie w sobotę 12 września odbyło się oficjalne otwarcie ulicy imienia Ayrtona Senny. 
 
Właściciel kompleksu Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych na terenie którego znajduje się ta ulica zaprosił przedstawicieli władz miejskich, 
wielu sportowców oraz innych osób związanych ze światem motoryzacyjnym.
 
Poczęstunek oraz zwiedzanie muzeum poprzedziło oficjalną część programu, która rozpoczęła się defiladą pojazdów znajdujacych się w muzeum, 
oraz tych które przedstawili aktualni zawodnicy.
 
Od motorów żużlowych, krosowych poprzez quady, rajdowe auta z przed lat oraz te które robią najwiecej ha ł asu czyli formu ł y, ulice muzeum wype ł nił zapach emocji.
 
Stefan miał zaszczyt przejazdu za kierownica Fiata Ritmo 130 Abarth w kolorach linii lotniczych Al Italia.
 
W zasobie muzeum jest wiele pojazdów oraz pamiątkowych exponatów przekazanych przez najsłynniejszych polskich mistrzów kierownicy.
 
Stefan Romecki, którego drugą pasją jak pamiętamy jest design, namalował na tą specjalną okazję tryptyk przedstawiający w sposób artystyczny bolidy Ayrtona Senny z trzech różnych sezonów w Formule 1.
 
Po krótkim przedstawieniu podczas oficjalnej uroczystości, Stefan przekazał je na rece Jerzego Mazura.
 
"Chciałbym podziękować Panu Jerzemu Mazurowi za zaproszenie na tą wspaniałą uroczystość, oraz pogratulować Panu Ryszardowi Krawczykowi wraz z cała ekipą za wyjatkowo profesjonalną organizację."
Prenez contact !

Prêts à soutenir nos sportifs avec nous ?

Trouvez-nous sur FB

© Romecki